Hook w trasie promującej „Bunt” – gdzie zagra zespół?

Formacja Hook nie przestaje koncertować, promując swój najnowszy krążek zatytułowany „Bunt”. Zespół zaprasza na kolejne koncerty m.in. do Krakowa, Kalisza i Radomia. „Z naszą muzyką pukamy do drzwi każdego miasta – mówi Mateusz Sałata, wokalista i gitarzysta grupy.

Choć pierwszy kurz od wydania pod koniec ubiegłego roku debiutanckiego albumu rockmanów z Hook już opadł, zespół dba o to, by krążek nie został niezauważony. Zachęcony ciepłym przyjęciem dotychczasowych koncertów w ramach trasy promującej „Bunt”, przygotowuje się na kolejne – w Zawoi (2 maja), Krakowie (13 maja), Kaliszu (18 maja), Radomiu (1 czerwca) i Elblągu (2 czerwca).

– Z naszą muzyką pukamy do drzwi każdego miasta – mówi Matusz Salata, wokalista i gitarzysta formacji. – Za nami szereg fantastycznych koncertów. Spotykamy się z rewelacyjnym przyjęciem i zapraszamy na kolejne nasze koncerty przypieczętowane stuprocentowym rock’n’rollem – zachęca muzyk.

Hook powstał w 2013 r. z inicjatywy Mateusza Salaty, wcześniej udzielającego się m.in. w grupie Red Bridge. Zespołowi bardzo szybko udało się zainteresować pierwszymi nagraniami dwie polskie wytwórnie, ostatecznie jednak debiutancki album „Bunt” zdecydował się wydać w warszawskiej Fonografice. Płytę promują single „Cień”, „Kim jesteś” i „Bunt”.

Bieżącą aktywność zespołu można śledzić na Facebooku via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV