Historia rockowego bandu w 4 minuty? Nowy teledysk Deep Purple

Z klasą ze sceną żegna się grupa Deep Purple – i z dużym poczuciem humoru, które pokazała w najnowszym teledysku promującym pożegnalny album zespołu „InFinite”. Kariera zespołu rockowego przedstawiona w 4 minuty? Purple wiedzą, o co chodzi w tym biznesie!

Założyć zespół, odnieść sukces, ostro poimprezować, rozpaść się, a po latach wrócić na scenę – tak w skrócie przedstawia się historia Johnny’s Band, fikcyjnego zespołu, o którym na nowym (i najprawdopodobniej pożegnalnym) albumie opowiada formacja Deep Purple.

„Brody urosły, a pieniądze odeszły daleko; to cud, że oni wciąż tu są” – o Johnny’s Band śpiewa Ian Gillan, wokalista Purpli. Jak wyglądają członkowie tego wyimaginowanego bandu? Sprawdzicie to w jeszcze gorącym teledysku do „Johnny’s Band”, który udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: album „InFinite” trafił do sprzedaży 7 kwietnia. To 10 premierowych utworów zespołu, w których wierni fani grupy odnajdą cień jego najlepszych lat. Do tej pory ukazały się 3 teledyski promujące krążek: „Time for Bedlam”, „All I Got Is You” i najnowszy, zrealizowany do „Johnny’s Band”.

W 2016 r. członkowie Deep Purple zostali wprowadzeni do Rock & Roll Hall of Fame. Jej ostatni album, nie licząc świeżo wydanego „InFinite”, to „Now What?!” z kwietnia 2013 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV