Brian Johnson z AC/DC będzie miał swój program w telewizji

Brian Johnson, były już frontman AC/DC, po opuszczeniu grupy nie może narzekać na nudę. Wokalista będzie miał swój własny program w Sky Arts, czyli brytyjskim odpowiedniku TVP Kultura. Czasu antenowego nie będzie marnował – w talk show Johnsona pojawią się m.in. Roger Daltrey, Lars Ulrich i Robert Plant.

Choć nagrał z AC/DC wiele znakomitych płyt i jako głos zespołu przez lata dzielnie znosił trudy niejednego tournée, w ubiegłym roku musiał go opuścić. Wszystko przez poważne problemy ze słuchem, które przedwcześnie zakończyły jego karierę wokalisty.

Po kilkudziesięciu latach na scenie Brian Johnson będzie miał okazję sprawdzić się w roli gospodarza programu telewizyjnego. Jak informuje stacja Sky Arts, kulturalny kanał telewizji Sky, były już głos AC/DC pojawi się na szklanym ekranie, w którym będą go odwiedać znani rockmani. Pierwszym gościem programu „Brian Johnson’s Life On The Road” ma być Roger Daltrey z formacji The Who. Naprzeciwko Johnsona w kolejnych odcinkach show zasiądą również m.in. Lars Ulrich z Metalliki i Robert Plant z Led Zeppelin.

Przypomnijmy: Brian Johnson rozstał się z AC/DC w czasie trasy Rock Or Bust World Tour. W obliczu problemów zdrowotnych Johnsona wokalistę zastąpił Axl Rose z Guns N’ Roses.

Merch AC/DC dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Matt Becker (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV