Nowy album AC/DC już w lutym? Kolejny przeciek

AC/DC w lutym lub w macu wydadzą nowy album, a jesienią ruszą w trasę koncertową? Tak twierdzi australijski dziennikarz Eddie McGuire, który nie ma wątpliwości, że do składu AC/DC już na stałe powróci Brian Johnson.

Powrót AC/DC nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale utrzymanie czegokolwiek w tajemnicy bywa trudne, zwłaszcza jeśli jesteś uwielbianą legendą rocka. Członkowie AC/DC przekonują się o tym na własnej skórze. Choć sami milczą, o ich powrocie mówi się od miesięcy, a przecieki sączą się z kolejnych źródeł.

Informacje na temat nowej płyty i trasy AC/DC przekazał ceniony australijski dziennikarz Eddie McGuire, który przekonuje, że album AC/DC pojawi się już w lutym lub w marcu.

– Były różne spekulacje, ale z moich informacji wynika, że nowy album zostanie wydany przez AC/DC w lutym albo w marcu tego roku – w swoim programie powiedział McGuire. – AC/DC będą też mieli trasę w Australii w październiku i w listopadzie. Po wielu badaniach technicznych udało się znaleźć odpowiedni aparat słuchowy dla Briana Johnsona, który stanie na czele zespołu.

Jak zdradził McGuire, do składu może wrócić również Phil Rudd. Kapelą ma dowodzić nie kto inny jak Angus Young.

Powrót AC/DC rzeczywiście wydaje się bardzo prawdopodobny. Oprócz doniesień kolejnych ludzi z branży wskazuje na to fakt, że w ubiegłym roku członkowie AC/DC zostali obfotografowaniu w studiu w Vancouver, gdzie powstały trzy ostatnie płyty grupy. Czy już w najbliższym miesiącu dowiemy się więcej? Z niecierpliwością czekamy na rozwój wypadków.

Merch AC/DC, w tym koszulki, bluzy i książki poświęcone historii zespołu, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV