Znamy datę premiery nowego albumu Rogera Watersa. Zobacz zapowiedź

Premiera tej płyty będzie wydarzeniem. Roger Waters, legendarny członek Pink Floyd, pracuje nad pierwszym regularnym albumem od 25 lat! Muzyk podzielił się z fanami krótkim filmem obrazującym prace nad krążkiem. Znana jest już data premiery – 19 maja.

Roger Waters nie powiedział jeszcze ostatniego słowa – również w studiu. 19 maja ukaże się pierwszy od 25 lat regularny album byłego członka Pink Floyd. Przypomnijmy: nie licząc opery „Ça Ira”, kompilacji „The Solo Years Vol. 1” i koncertowego wydawnictwa „In The Flesh”, ostatni krążek Watersa to „Amused to Death” z 1992 r.

Płyta, o którą 19 maja wzbogaci się dyskografia Rogera Watersa, będzie nosić tytuł „Is This the Life We Really Want?”. Tematem przewodnim krążka ma być miłość w różnych jej kontekstach.

Wszystko wskazuje na to, że producentem „Is This the Life We Really Want?” będzie Nigel Godrich, członek zespołu Radiohead. Jak przebiegają prace, możecie zobaczyć na nowym video opublikowanym przez Watersa na Facebooku. Jedno jest pewne – album będzie miał rozmach.

Merch Pink Floyd dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV