Zimowy Hamburg i husky – Deep Purple przygotowali nowe video

Znów przypomina o sobie grupa Deep Purple. Legendarni rockmani, którzy lada moment wydadzą swój kolejny album, opublikowali relację z sesji zdjęciowej do nadchodzącego krążka. Zimowy Hamburg, mocno zmarznięci członkowie formacji i husky – oto co przygotowuje dla fanów Deep Purple.

7 kwietnia Purple planują pokazać światu nowy materiał, w maju natomiast zespół wyruszy w pożegnalną trasę koncertową The Long Goodbye Tour, w ramach której odwiedzi również Łódź i Katowice.

Grupa już pokazała pierwszy z utworów, które znajdą się na nowym krążku. To utwór „Time for Bedlam”. Możecie usłyszeć go w tle nowego video Deep Purple. Film bynajmniej nie jest teledyskiem. To relacja z planu zdjęciowego najnowszej sesji zespołu. Ta odbyła się w Hamburgu.

Dużo śniegu, ale i uśmiechów na twarzach członków Deep Purple i ich ekipy – to m.in. zobaczycie na video, które pojawiło się na fanpage’u formacji. Możecie je sprawdzić poniżej. Gdybyście szukali merchu Purpli, znajdziecie go na RockMetalShop.pl via [link]

Grupa Deep Purple po raz ostatni wystąpiła w Polsce 26 lipca 2016 r. podczas X edycji Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Rok wcześniej pojawiła się w łódzkiej Atlas Arenie. Dyskografię Deep Purple zamyka album „Now What?!” z kwietnia 2013 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV