Wraca Metalmania! W przyszłym roku kolejna odsłona kultowego festiwalu

To jedna z najważniejszych wiadomości ostatnich dni, jeżeli chodzi o metal. Na dobre wraca Metalmania. To już oficjalne: w przyszłym roku impreza odbędzie się ponownie. Na dniach powinniśmy poznać pierwszego headlinera oraz szczegóły festiwalu.

„Metal Mind Productions z radością informuje, że 7 kwietnia 2018 r. w katowickim Spodku odbędzie się kolejna, 24. edycja Metalmanii! A już w środę, 19 lipca, ogłoszony zostanie headliner Metalmanii 2018, podane zostaną także ceny biletów oraz wszelkie informacje na temat sprzedaży biletów” – czytamy na fanpage’u Metal Mind Productions.

Przypomnijmy: w tym roku Metalmania odbyła się pierwszy raz od blisko dekady. 22 kwietnia w katowickim Spodku zagrały m.in. zespoły Samael, Moonspell, Coroner, a także cała plejada reprezentantów polskiej sceny metalowej – z Vaderem i Furią na czele.

Co czeka nas w tym roku?

„Będzie to nie tylko jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń przyszłego roku, ale i prawdziwe metalowe święto. Na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka światowej i polskiej sceny metalowej, nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla fanów metalu. Metalmania pozostaje wierna swojej formule i fani będą mogli zobaczyć najlepszych, różnorodnych pod względem metalowej stylistyki wykonawców” – przyszłoroczną Metalmanię zapowiada Metal Mind.

To jak – widzimy się na miejscu? O wszystkich nowościach związanych z Metalmanią będziemy na bieżąco informować.

Naszą videorelację z Metalmanii 2017 możecie sprawdzić poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV