Wielkie przeżycie i szaleństwo pod sceną. Nowy teledysk HeadUp

Mocna, wrocławska formacja HeadUp pokazała nowy teledysk promujący jej ostatni album „Reborn”. Koncertowego klipu doczekał się utwór „Tidal Wave”. Ujęcia zostały nakręcone w zeszłym roku podczas obłędnego koncertu wrocławian w warszawskiej Stodole.

HeadUp to jeden z najlepiej rokujących przedstawicieli ciężkiego brzmienia w Polsce. W zeszłym roku formacja koncertowała w naszym kraju m.in. u boku takich gigantów metalu, jak Gojira czy bracia Cavalera. Szaleństwo, jakie towarzyszy ich gigom, możecie na własne oczy zobaczyć, oglądając najnowszy teledysk „HeadUp”.

– Realizowaliśmy go sami, a wszystko w całość złożyła Ania Pomierczyk z rock-it.tv – o kulisach klipu do „Tidal Wave” opowiada nam Lotnik, gitara i głos HeadUp. – Staramy się rejestrować nasze koncerty, więc i ten chcieliśmy uwiecznić. Rozstawiliśmy kamerki GoPro oraz dodatkowo nasz kumpel Żyfc nagrywał nas aparatem. Materiał wyszedł na tyle dobrze, że postanowiliśmy z robić z niego teledysk koncertowy.

Koncert, o którym opowiada Lotnik, to występ HeadUp przed francuskimi mistrzami metalowej ekspresji z grupy Gojira.

– Sam gig był dla nas wielkim przeżyciem, bo nigdy wcześniej nie graliśmy przed aż taką gwiazdą. Był oczywiście stres, ale minął po pierwszym utworze i do końca zagraliśmy na pełnej mocy – komentuje Lotnik.

Klip do „Tidal Wave” udostępniamy poniżej.

Jeśli chodzi o nowości z obozu HeadUp, obecne plany zespołu to przede wszystkim nowy album, następca ciepło przyjętej płyty „Reborn”. Na horyzoncie wrocławskiej ekipy jest też minitrasa szlakiem Czech, Słowacji i Węgier.

Oprócz „Reborn” na koncie HeadUp są jeszcze dwa inne wydawnictwa – longplay „Dissimilarity Defect” oraz epka „Next Level Experience”.

HeadUp znajdziecie na Facebooku via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz