The Cranberries przyjadą do Wrocławia na Thanks Jimi Festival

Line-up tegorocznego Thanks Jimi Festival nabiera rumieńców. Na zaplanowanej na 1 maja imprezie pojawi się grupa The Cranberries. Swoją obecnością irlandzki skład wesprze gitarzystów, którzy po raz kolejny spróbują poblić Gitarowy Rekord Guinessa.

Dopiero co organizatorzy Thanks Jimi Festival ogłosili, że na imprezie pojawi się Enter Shikari, a już jest informacja o kolejnej gwieździe imprezy, która 1 maja pojawi się we Wrocławiu. Chodzi o formację The Cranberries.

Rozsławiona kultowym utworem „Zombie”, dowodzona przez niezastąpioną Dolores O’Riordan grupa, nie licząc krótkiej przerwy, działa od blisko 30 lat. W tym czasie udało jej się wylansować klika superprzebojów – obok „Zombie” są to m.in. takie utwory, jak „Dreams”, „Animal Instinct” czy „Ode To My Family”.

Więcej o The Cranberries i pozostałych koncertach na Thanks Jimi Festival dowiecie się na stronie festiwalu.

Thanks Jimi Festival to coroczny festiwal upamiętniający postać Jimiego Hendriksa. Jego głównym organizatorem jest gitarzysta Leszek Cichoński. W czasie festiwalu każdego roku podejmowana jest próba bicia Gitarowego Rekordu Guinessa. Po raz pierwszy impreza odbyła się w 2003 r.

Komentarze

Dodaj komentarz