Slayer, Lamb of God i Behemoth zagrają wspólną trasę

Slayer, Lamb Of God i Behemoth zapowiadają wspólną trasę. Tournée obejmie 24 miasta w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, w tym m.in. Nowy Jork, Los Angeles i Seattle. „Jesteśmy mocno podekscytowani, wchodząc w układ wraz z żywymi legendami i naszymi przyjaciółmi zarazem” – mówi Nergal.

W świecie ciężkich brzmień to elitarne zestawienie. Co jednak cieszy najbardziej, jego częścią jest godny reprezentant Polski na światowych scenach – Behemoth. Grupa spędzi lato spędzi za oceanem, koncertując u boku Slayera i Lamb Of God.

Podekscytowania trasą, która rozpocznie się 12 lipca koncertem w Bemidji w Minnesocie, nie kryje Nergal, lider Behemotha.

– Jesteśmy mocno podekscytowani, wchodząc w układ wraz z żywymi legendami i naszymi przyjaciółmi zarazem” – mówi Nergal. I zwraca się do północnoamerykańskich fanów: – Cieszymy się, że wracamy do Ameryki Północnej po raz ostatni przed wypuszczeniem nowego albumu. Dołączajcie z nami do tej metalowej uczty.

Z trasy cieszy się również Kerry King, gitarzysta Slayera.

– Nie mogę się doczekać bycia częścią tego i spotkania ze starymi przyjaciółmi, zarówno zespołami, jak i fantastycznymi fanami – mówi muzyk.

Trasa potrwa w sumie 6 tygodni, a zakończy ją koncert w Arizonie 20 sierpnia.

Daty już teraz możecie znaleźć na stronie Behemotha.

Merch grupy dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

fot. mzagerp (CC BY-ND 2.0)

Komentarze

Dodaj komentarz