Sepultura wraca do Polski. Grupa na dwóch koncertach jako headliner

No i doczekaliśmy się – prędzej niż można się było spodziewać. Po dzikim koncercie przed grupą Kreator Sepultura wraca do Polski na samodzielne koncerty. Brazylijscu mistrzowie mocnego uderzenia w czerwcu zawitają do Wrocławia i Bielska Białej. Bilety trafiły do sprzedaży.

Potwierdza się to, co Andreas Kisser, gitarzysta Sepultury, powiedział w wywiadzie dla niemieckiego serwisu Metal-Heads.de. Sepultura wraca do Europy na samodzielne koncerty – i to nie jesienią, jak zapowiadał, a już w czerwcu!

Zespół cały czas promuje wydany na początku 2017 r. album „Machine Messiah”. W Polsce materiał z tego wydawnictwa zagra na dwóch nowo ogłoszonych koncertach – 18 czerwca w klubie A2 we Wrocławiu oraz dzień później, 19 czerwca, w Bielsku-Białej. Bilety w cenach 70 (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu koncertu) dostępne są na stronie organizatora.

Wszystko wskazuje więc na to, że będzie to intensywny rok dla założonej w 1984 r. przez braci Cavalera brazylijskiej formacji. Bo przypomnijmy: począwszy od 31 marca, aż do końca kwietnia grupa da serię koncertów za oceanem. Dopiero po ich zakończeniu Sepultura zawita do Europy – już po raz drugi w tym sezonie. Imponujące tempo!

Merch Sepultury dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz