Scorpions w Polsce w 2017. W składzie perkusista Motörhead

Kolejne wielkie wydarzenie koncertowe czeka nas w 2017 r. Na Live Oświęcim Festival w przyszłym roku przyjedzie grupa Scorpions – poinformowali organizatorzy wydarzenia. W jej szeregach znajdzie się m.in. perkusista Motörhead.

Do grona legend mających w przyszłym roku zaplanowany występ w Polsce dołączają nieśmiertelni Scorpionsi. Uwielbiani nad Wisłą, niemieccy giganci przyjadą na odbywający się od 8 lat w Oświęcimiu Live Festival.

„W ciągu ponad 50 lat kariery Scorpions stali się największym rockowym bandem kontynentalnej Europy, niemiecką marką popularną na świecie niczym Mercedes, BMW czy Volkswagen” czy – anonsują koncert zespołu organizatorzy Live Oświęcim Festivalu. Ich jednak szczególnie reklamować nie trzeba.

Jak przypomina RMF FM, w 2000 r. grupa zagrała koncert w podkrakowskim Pobiedniku, bijąc polski rekord frekwencji na koncercie. Na organizowanym przez rozgłośnię show stawiło się wówczas ponad 700 tys. osób.

Jak będzie tym razem? To dopiero się okaże, ale co do jednego trudno mieć wątpliwości – na oświęcimskim koncercie Scorpionsów będzie komu szaleć pod sceną.

Koncert niemieckiej formacji, wspartej – uwaga – przez Mikkeya Dee, perkusistę Motörhead, zaplanowano na 24 czerwca 2017 r. Sam Live Oświęcim Festival odbędzie się natomiast w dniach 22-24 czerwca.
Sprzedaż biletów na festiwal, w tym na koncert Scorpions, wystartuje we wtorek, 20 grudnia, na stronie www.eventim.pl

fot. Tobias Cohrs (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV