Satryricon na dwóch koncertach w Polsce. Sprzedaż biletów trwa!

Dobra wiadomość dla fanów black metalu. Legenda gatunku, grupa Satyricon, pojawi się w Polsce na dwóch koncertach. Norwegowie zagrają 14 października w Krakowie oraz dzień później, 15 października, w Warszawie. Sprzedaż biletów trwa.

Zespół, który zawsze podążał własną drogą, poszerzając pojęcie metalowej ekstremy, weterani obecni na scenie od ponad 25 lat – Satyricon przyjedzie do Polski na dwa koncerty w ramach jesiennej trasy koncertowej promującej nowy album zapowiedziany na 22 września.

Pierwszy twórcy takich klasyków, jak „Nemesis Divina”, „Rebel Extravaganza” czy „The Age Of Nero”, zagrają w krakowskim klubie kwadrat. Dzień później pojawią się w warszawskiej progresji. Ceny biletów na oba koncerty są jednakowe: 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu). Sprzedaż wejściówek prowadzi Knock Out Productions (www.knockoutprod.net/sklep).

„Satyricon grał w Polsce wiele razy, zawsze chętnie do nas wracał, bo przyjęcie mają zawsze niesamowite. Wyszukajcie sobie na YouTube, jaką owacją pożegnano parę lat temu Norwegów w warszawskiej Progresji. Naprawdę warto zobaczyć” – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Merch Satyricon dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV