Roger Waters wraca do gry. Będzie nowy album legendy Pink Floyd

Dobra wiadomość dla fanów Rogera Watersa. Były członek Pink Floyd zapowiedział, że wkrótce ukaże się jego kolejny solowy album. Data premiery krążka wprawdzie nie jest jeszcze znana, ale na facebookowym fanpage’u Watersa już pojawiła się jego videzapowiedź.

„Is This the Life We Really Want?” – tak tytuł będzie nosił nowy album Rogera Watersa. Będzie to pierwsza regularna płyta legendarnego muzyka od 25 lat, bo przypomnijmy: nie licząc opery „Ça Ira”, kompilacji „The Solo Years Vol. 1” i koncertowego wydawnictwa „In The Flesh”, ostatni krążek Watersa to „Amused to Death” z 1992 r.

Tematem przewodnim nowego albumu byłego członka Pink Floyd ma być miłość w różnych jej kontekstach.

– Zastanawiające jest nie tylko to, dlaczego zabijamy dzieci – mówi Waters. – Bo pytanie brzmi, jak przeżywamy momenty miłości, gdy zostajemy nimi obdarzeni – i czy pozwalamy im oddziaływać na naszą egzystencję, na innych.

Wszystko wskazuje na to, że producentem płyty „Is This the Life We Really Want?” będzie Nigel Godrich, członek zespołu Radiohead.

Data premiery? Cóż, Roger Waters pozostaje tajemniczy. Zdradził tylko tyle, że krążek ukaże się wkrótce. Wiele wskazuje na to, że album ujrzy światło dzienne przed końcem maja – wtedy bowiem Waters ma wyruszyć w północnoamerykańskie tournée. Pozostaje więc cierpliwie czekać.

Poniżej zamieszczamy videozapowiedź albumu. Merch Pink Floyd dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

fot. (CC BY-SA 2.5)

The new album from Roger Waters, "Is This The Life We Really Want?” coming soon.Tickets for the Us + Them North American Tour on sale now. rogerwaters.com

Opublikowany przez Roger Waters Czwartek, 16 lutego 2017

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV