Queen z Adamem Lambertem zagrają koncert w Polsce!

Dobra wiadomość dla fanów zespołu Queen. Grupa wraz z Adamem Lambertem na wokalu 6 listopada przyjedzie do Łodzi, by wykonać niecodzienne show w Atlas Arenie. Otwarta sprzedaż biletów rozpocznie się 26 kwietnia.

Występ, który formacja Queen z charyzmatycznym Adamem Lambertem w roli frontmana ma w planach dać w Łodzi 6 listopada, to jeden z przystanków tegorocznej trasy koncertowej zespołu. Wszystko wskazuje na to, że będzie to wielkie wydarzenie – nie tylko dla fanów Queen!

– Koncerty w 2017 r. będą wyglądały zupełnie inaczej niż show, które wykonywaliśmy poprzednio – przekonuje Roger Taylor, perkusista Queen. – Produkcja zmieniła się w znaczącym stopniu, również rzeczy, jakie możemy zrobić teraz na scenie. Mamy dużo większy wachlarz możliwości, technika naprawdę wychodzi nam naprzeciw. Stwarza szanse na działania, których do tej pory jeszcze nie robiliśmy, albo takie, jakich nie robiliśmy od dawna.

– Publika zna największe hity, więc musimy im je zapewnić, ale możemy zaskoczyć ich też czymś, czego się nie spodziewają. Tego będzie znacznie więcej tym razem – dodaje Brian May, legendarny gitarzysta grupy, zwracając uwagę na warstwę muzyczną show. – W programie naszych występów znajdzie się wiele czynników dopasowanych do Adama, które bez wątpienia pasują też do naszej muzyki, dlatego będą to niepowtarzalne koncerty.

Trasa koncertowa Queen + Adam Lambert 2017 została zaprojektowana dla zespołu przez najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych producentów na świecie. Za projekt i produkcję odpowiedzialny jest Ric Lipson z Entertainment Architects Stufish Production, znany na całym świecie dzięki współpracy z takimi artystami jak: Pink Floyd czy the Rolling Stones.

Warto zaznaczyć, że trasa Queen + Adam Lambert 2017 czasowo zbiega się z 40. rocznicą wydania jednego z najważniejszych albumów formacji – płyty „News of the World” z 1977 r. To na niej znalazły się takie przeboje, jak „We Will Rock You” czy „We Are the Champions”.

Organizatorem łódzkiego koncertu Queen z Adamem Lambertem jest agencja Prestige MJM we współpracy z Multimedia Organisation.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 26 kwietnia, o godzinie 10:00 na stronach: www.prestigemjm.com i www.bilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Członkowie fanklubów zespołu Queen i Adama Lamberta będą mieli możliwość skorzystania z przedsprzedaży, która wystartuje wcześniej – w poniedziałek, 24 kwietnia.

Merch Queen dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

fot. (CC BY 2.0)

Komentarze

Dodaj komentarz