Powstała gra o Judas Priest. „To dość trudna rozgrywka”

Kolejna metalowa legenda doczekała się własnej gry komputerowej. „Judas Priest: Road to Valhalla” to coś dla fanów Judasów. Jesteście gotowi na trip do Valhalli i rozprawienie się z wrogami waszego ulubionego bandu?

Miecze i topory? Nie, w „Judas Priest: Road to Valhalla” za broń posłuży wam arsenał nowych numerów Judasów, pochodzących z wydanego w zeszłym roku albumu koncertowego „Battle Cry”.

– Musicie się wczuć w muzykę – wyjaśnia Rob Halford, zadowolony z gry frontman Judas Priest, rozmawiając z magazynem „Billboard”. – Wszystkie utwory, które zostały wykorzystane w grze, to świetne kawałki. To dość trudna rozgrywka, ale dostarcza mnóstwo zabawy. Możesz oczywiście wybrać łatwiejszą drogę, co sam zrobiłem, ale są ludzie, którzy wyczyniają niesamowite rzeczy. Możesz być częścią tego, kimś więcej niż słuchaczem.

Za produkcję gry odpowiada firma Babaroga, którą w pracach wspierali przedstawiciele Sony Music Entertainment, Trinifold Management oraz rzecz jasna sam zespół, czuwający m.in. nad kwestiami stricte muzycznymi.

Jeśli jednak nie macie urządzeń Apple, musimy was zmartwić – póki co gra jest dostępna wyłącznie w App Storze, a do jej odpalenia potrzebny jest iPhone, iPad lub iPod.

Trailer gry udostępniamy poniżej.

Co do najbliższej przyszłości Judas Priest – grupa kończy prace nad nowym albumem. Następca „Reedemer Of Souls” na sklepowe półki powinien trafić wiosną przyszłego roku. Jak wyjawił Rob Halford, krążek jest już prawie ukończony, a materiał czeka na miks i mastering.

– Z wielu powodów będzie to dla nas duży krok – mówi Halford i dodaje, że to wszystko, co może powiedzieć o nowej płycie Judasów.

Koszulki, w tym bestsellerowy wzór „Defenders of the Faith”, a także inne produkty związane z Judas Priest znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV