Pierwsze koncerty Guns N’ Roses w 2017 za nami. Zobacz videorelacje fanów

Pierwsze tegoroczne koncerty Guns N’ Roses za nami. W sobotę, 21 stycznia, grupa zagrała w wypełnionej po brzegi hali Osaka Dome, a dzień później w World Arenie w Kobe. W sieci nie brakuje videorelacji japońskich fanów, którzy w miniony weekend mieli okazję zobaczyć występy Gunsów. Oto kilka z nich!

Gdy nagabywano ich o powrót, solidarnie odpowiadali „Nie w tym życiu”. Koniec końców wrócili, a swoją trasę przewrotnie nazwali „Not in This Lifetime”. Pierwsze koncerty w ramach jej tegorocznej odsłony za nami.

Koncertowy rok Gunsi rozpoczęli w Japonii, a dokładniej: w Osace, gdzie 21 stycznia zaprezentowali swój (prawie) klasyczny set. Bo choć zaczęli od „Better”, czyli od utworu z płyty „Chinese Democracy”, dalej skupili się na materiale z albumów „Appetite for Destruction” i „Use Your Illusion”, wykonując kolejno: „Estranged”, „Live and Let Die” i „Rocket Queen”. Nieco inną – ale równie przebojową – setlistę zaprezentowali w Kobe.

Na obu koncertach nie zabrakło takich evergeenów, jak „Sweet Child O’ Mine” czy „November Rain”, a w wszystko to zostało skrzętnie uwiecznione przez fanów. Kilka nagranych przez nich bootlegów zamieściliśmy poniżej.

Nie oceniamy, w jakiej formie są Gunsi (tu ustępujemy wam pola – komentarze są dla was). Odliczamy za to dni do polskiego występu zespołu, który odbędzie się 20 czerwca. Tego dnia Guns N’ Roses – z Axlem, Slashem i Duffem na pokładzie – zameldują się na Stadionie Energa Gdańsk. Będzie to jedyny polski koncert grupy w ramach „Not in This Lifetime Tour”.

Trasa „Not In This Lifetime” w sumie obejmie przeszło 50 koncertów, m.in. w Azji, Australii, Europie i Stanach Zjednoczonych. To pierwsze międzynarodowe tournée Guns N’ Roses od czasu Use Your Illusion Tour (1991-1993).

Sprzedaż biletów na polski koncert Guns N’ Roses prowadzi agencja Live Nation (www.livenation.pl).

Merch Gunsów dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

3 komentarze do wpisu „Pierwsze koncerty Guns N’ Roses w 2017 za nami. Zobacz videorelacje fanów”

  1. Zaczeli set od Better??? Better bylo szoste. 1It’s so easy2.Mr.Brownstone3.ChD4.WTTJ5.Double talkin’Jive6.BETTER…To chyba pisal fan N’Sync;)))

    • Niestety, nie możemy się zgodzić. Spójrz jeszcze raz – mowa o koncercie w Osace, czyli pierwszym, jaki Gunsi zagrali w tym roku. W całości możesz obejrzeć go w pierwszym z załączonych filmów. Tak jak jest w tekście, zaczęli od „Better”. Od „It’s So Easy” zaczęli w Kobe i to o tym koncercie piszesz, ale w tekście jest wyraźnie napisane: „Nieco inną – ale równie przebojową – setlistę zaprezentowali w Kobe”. Zapewniamy, że oba koncerty obejrzeliśmy w całości 😉 Ale dziękujemy za komentarz i pozdrawiamy!

  2. W Osace również zaczęli od It’s so easy. Osoba, która wrzuciła nagranie na youtube, napisała w komentarzu „9 video is missing”. Grali jeszcze m. in. Welcome to the jungle, Mr Brownstone i właśnie It’s so easy, więc myśl, że zaczęli tak jak zawsze.

Dodaj komentarz