Organek przerabia T.Love. Sprawdź jak zaśpiewał „Autobusy i tramwaje”

Akcja T.Cover nabiera rozpędu. W jej kolejnej odsłonie za materiał T.Love wziął się Organek, który wraz ze swoim zespołem przerobił „Autobusy i tramwaje”. Będziecie zaskoczeni – ta wersja mocno różni się od pierwotnej, a oprócz tekstu Muńka nie znajdziecie wielu punktów odniesienia!

– „Autobusy i tramwaje” to typowa pocztówka z Warszawy lat. 80. Szare ulice, smutni ludzie, poranki jesienno-zimowe – komentował utwór Muniek Staszczyk w wywiadzie dla Polskiego Radia. Jak z tą rzeczywistością poradził sobie Organek, sprawdzicie na nagraniu, zrealizowanym w ramach akcji T.Cover.

Przypomnijmy: akcja T.Cover ma na celu pokazanie, jak ważnym dla polskiej muzyki zespołem jest T.Love. My nie mamy co do tego wątpliwości, ale tu chodzi też o coś więcej. W założeniu ma ona bowiem przynieść nowe, odświeżone wersje utworów grupy obchodzącej w tym roku swoje 35-lecie.

Pierwszym artystą, który wziął udział w akcji, był Miuosh. O jego wersji utworu „Wychowanie” pisaliśmy w artykule „T.Love w wersji rapowanej. Miuosh wziął się za «Wychowanie»”. Z klasyką T.Love mierzył się również inny uczestnik rap gry – Ten Typ Mes. Jego wykonanie „Dziewczyn” możecie sprawdzić pod artykułem „Ten Typ Mes coveruje T.Love. Raper wziął się za «Dziewczyny»”.

W akcji T.Cover w sumie ma wziąć udział 12 wykonawców (po jednym na każdy miesiąc jubileuszowego roku zespołu). Każde jubileuszowe wykonanie będzie miało własny klip. Kogo zobaczymy w najbliższej odsłonie akcji, jak na razie nie wiadomo. T.Love zapowiedział, że będą w niej brali artyści reprezentujący różne muzyczne trendy.

„Autobusy i tramwaje” w interpretacji zespołu Organek udostępniamy poniżej.

Merch T.Love znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV