Ørganek ogłasza wiosnę. Pomóż jego ekipie stworzyć teledysk

„Wiosna wybuchła mi prosto w twarz, z nosa leci mi krew” – śpiewa Ørganek w utworze „Wiosna” ze swojej ostatniej płyty. Temat jest na czasie, bo astronomiczna wiosna właśnie się rozpoczęła. Jest więc i akcja – wiosenna, związana z nowym singlem Ørganka. Chodzi o klip, do którego tworzenia Ørganek zachęca fanów!

Sprawa wygląda następująco: do 23 marca do godziny 11:29 można podrzucać Ørgankowi swoje wiosenne materiały: zdjęcia, krótkie filmiki itp. Warunek jest taki, by obrazowały one, czym dla was jest wiosna. Do dzieła!

Z nadesłanych materiałów ekipa Ørganka zmontuje teledysk, który posłuży za ilustrację utworu „Wiosna”. Zdjęcia oraz filmiki należy wysłać na adres [email protected] Premiera klipu odbędzie się 1 kwietnia podczas koncertu w warszawskim klubie Palladium oraz oczywiście na YouTube.

Szczegółowy warunki akcji, związane z długością materiałów, formatami plików i innymi zagadnieniami technicznymi, znajdziecie na stronie Mystic Production.

My tymczasem zachęcamy do lektury naszej recenzji ostatniego albumu Ørganka, z którego pochodzi utwór „Wiosna”. Krążek znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz