Nowy album Deep Purple trafił do sprzedaży. Ostatni?

Doczekaliśmy się – nowy album legendarnej formacji Deep Purple trafił do sprzedaży. „InFinite” to 10 premierowych utworów zespołu, w których wierni fani zespołu odnajdą cień jego najlepszych lat. Krążek promują utwory „Time for Bedlam” i „All I Got Is You”.

Wciąż jeszcze nie wiadomo, czy „InFinite” to ostatnia płyta Deep Purple. Sam zespół pozostaje tajemniczy, konsekwentnie wstrzymując się od jednoznacznych deklaracji. Ale nawet jeśli spekulacje o końcu kariery Deep Purple potwierdzą się, fani nie będą mogli narzekać na to, że grupa nie pożegnała się z nimi we właściwy sposób – czyli pełnoprawnym albumem.

„InFinite” jest już na sklepowych półkach, jest też w wiodących serwisach streamingowych. Na YouTube możecie natomiast sprawdzić single promujące wydawnictwo – „Time for Bedlam” i „All I Got Is You” – oraz jego najnowszą videozapowiedź, którą udostępniamy poniżej.

Korzystając z okazji, przypominamy: wiosną członkowie Deep Purple przyjadą do Polski, by zagrać w Łodzi i Katowicach – kolejno 23 i 24 maja. Bilety na oba koncerty dostępne są na stronach: www.shop.metalmind.com.pl, www.biletin.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz www.ticketpro.pl.

Grupa Deep Purple po raz ostatni wystąpiła w Polsce 26 lipca 2016 r. podczas X edycji Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Również w 2016 r. zespół został wprowadzony do Rock & Roll Hall of Fame. Jej ostatni album, nie licząc świeżo wydanego „InFinite”, to „Now What?!” z kwietnia 2013 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV