„Hook, Line & Sinker” – nowy numer Royal Blood. Płyta 16 czerwca

Nowym numerem i klimatowym klipem przypomina o sobie grupa Royal Blood. Duet opublikował w sieci utwór „Hook, Line & Sinker”, który trafi na nadchodzący album zespołu. Premiera krążka 16 czerwca.

Angielski duet Royal Blood to świeża, błękitna krew współczesnego rocka. Mike Kerr i Ben Thatcher założyli zespół w 2013 r. By nagrać debiut, potrzebowali zaledwie roku. Wypuszczając go, z miejsca stali się uznaną marką – w Wielkiej Brytanii album „Royal Blood” wspiął się na pierwsze miejsce listy najlepiej sprzedających się płyt. Świetne wyniki zanotował również w innych krajach. Ale to dopiero początek.

Jeszcze przed wakacjami Royal Blood powrócą z nowym wydawnictwem. Duet opublikował kolejny utwór pochodzący z nowej płyty. Osadzony na nośnym riffie utwór „Hook, Line & Sinker”, to singiel równie obiecujący co opublikowany w kwietniu „Lights Out”. Towarzyszy mu teledysk, którego realizacją zajął się Ben Love. Klip pokazuje szorstki, undergroundowy klimat – bo tak właśnie gra Royal Blood! Video udostępniamy poniżej.

Wiadomo już, że nowy album grupy będzie nosił tytuł „How Did We Get So Dark?”. Czy oznacza to, że będzie on mroczniejszy niż debiutancki „Royal Blood”, dowiemy się 16 czerwca – na ten dzień planowana jest premiera krążka.

Korzystając z okazji, przypominamy: krótko po premierze płyty, 28 czerwca, Royal Blood pojawią się na Open’erze. Na festiwalu zagrają też m.in. Radiohead i Foo Fighters.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV