Nowy album Royal Blood w kwietniu. Zespół opublikował singiel „Typhoons”

Do listy premier, na które czekamy w tym roku, dopisujemy nowy album Royal Blood. Elektryzujący duet z Brighton zdradził datę premiery płyty „Typhoons” i opublikował tytułowy singiel.

Mike Kerr i Ben Thatcher udowadniają, że do grania rasowego rock’n’rolla nie potrzeba wiele – wystarczą dobry wokal, jeszcze lepsza sekcja i odrobina bezczelności. We dwóch potrafią zabrzmieć lepiej niż niejedna duża rockowa kapela, co udowodnili najpierw debiutanckim, imiennym albumem „Royal Blood” z 2014 r., a następnie trzy lata późniejszym „How Did We Get So Dark?”.

Anglicy, do których fanów zaliczają się m.in. Jimmy Page, Lars Ulrich i Tom Morello, przymierzają się do premiery kolejnej płyty.

„Oto on. Nie możemy uwierzyć, że w końcu możemy podzielić się z wami tą informacją. Jesteśmy obaj niesamowicie dumni, mogąc ogłosić, że nasz trzeci album „Typhoons” ukaże się 30 kwietnia i jest już dostępny w pre-orderze” – informują Royal Blood.

Na kanale Royal Blood pojawił się właśnie tytułowy singiel z płyty, którym duet potwierdza bardzo dobrą formę.

Utwór „Typhoons” możecie sprawdzić poniżej.

CZYTAJ TEZ: PŁYTY, NA KTÓRE CZEKAMY W 2021 #GWIAZDY ROCK/METAL

Royal Blood istnieją od 2013 r. Ich twórczość to przebojowy, sfuzzowany garage rock. Pomimo stosunkowo krótkiego stażu zespół ma na koncie kilka prestiżowych nagród, w tym m.in. NME Awards i Kerrang! Awards.

W Polsce po raz ostatni Royal Blood zagrali w lipcu 2019 r.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.