Guns N’ Roses żegnają Europę. „Do zobaczenia następnym razem”

Po 20 koncertach szlakiem europejskich stadionów Guns N’ Roses kończą tegoroczną przygodę z Europą. Występem w Tel Awiwie Gunsi oficjalnie zakończyli europejską część trasy Not In This Lifetime Tour. „Dziękujemy. Do zobaczenia następnym razem” – krótko żegnają się na Facebooku.

Guns N’ Roses nie lubią łzawych pożegnań. Zamiast tego wolą pożegnania z przytupem. Ostatni koncert, jaki zagrali w ramach europejskiej odsłony Not In This Lifetime Tour, który w miniony weekend odbył się w stolicy Izraela (dla booking managerów Gunsów najwyraźniej to jeszcze Europa), trwał przeszło 3 godz. i oglądało go ponad 60 tys. fanów. Tak „najbardziej niebezpieczny zespół na świecie” zwieńczył trwającą niespełna 2 miesiące tułaczkę po Starym Kontynencie.

„Dziękujemy. Do zobaczenia następnym razem” – na Facebooku żegnają europejskich fanów Guns N’ Roses. Do posta dołączone jest zdjęcia Axla Rose’a pakującego się na pokład samolotu.

Ekipa Guns N’ Roses bynajmniej nie wybiera się na wakacje. Po kilkunastu dniach przerwy zespół znów wyruszy na żniwa. Kolejna, amerykańska odsłona trasy Not In this Lifetime Tour wystartuje 27 lipca w St. Louis. W sumie grupa będzie koncertować aż do końca roku. Ostatni z zaplanowanych koncertów Guns N’ Roses na ten rok odbędzie się 25 listopada w Los Angeles.

Przypomnijmy: trasa Not In This Lifetime Tour to pierwsze międzynarodowe tournée Gusn N’ Roses w składzie z Axlem, Slashem i Duffem McKaganem od czasu Use Your Illusion Tour (1991-1993).

Do tej pory dzięki Not In This Lifetime Tour zespół zarobił astronomiczną kwotę przeszło 230 mln dolarów (dane z kwietnia). Szczegółowo o zarobkach Gunsów, a także ich debiucie na liście „Forbesa” pisaliśmy w artykule „Guns N’ Roses na liście „Forbesa”. Bogatsi niż Justin Bieber i Lionel Messi”.

Koszulki, płyty, a także najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz