Gdańsk w nowym klipie podsumowującym trasę Guns N’ Roses

Pierwsza od lat europejska trasa Guns N’ Roses z Axlem, Slashem i Duffem McKaganem w składzie to już historia, ale Gunsi raz jeszcze do niej wracają. Grupa wypuściła drugi klip podsumowujący ostatnie koncerty zagrane w ramach Not In This Lifetime Tour. Są ujęcia z Gdańska!

Ekipa Guns N’ Roses nie zwalnia tempa. Bo choć wydawałoby się, że dopiero co byli w Europie, Gunsi zdążyli już rozpocząć kolejną, amerykańską odsłonę Not In This Lifetime Tour.

Nie oznacza to jednak, że zapomnieli o europejskich fanach. Wręcz przeciwnie – na oficjalnym kanale zespołu pojawił się klip złożony z ujęć z ostatnich koncertów w Europie, w tym również z gdańskiego koncertu, który odbył się 20 czerwca na Stadionie Energa Gdańsk.

Czy i kiedy Guns N’ Roses wrócą do Europy, nie wiemy, sam powrót wydaje się jednak możliwy. Żegnając europejskich fanów, Axl Rose napisał na Facebooku „Do zobaczenia następnym razem”. Richard Fortus, druga gitara zespołu, zapowiada natomiast, że wkrótce możemy doczekać się kolejnego albumu „najniebezpieczniejszego zespołu świata”.

Motywacji do dalszej działalności członkom Guns N’ Roses nie powinno zabraknąć – także finansowej. Dzięki Not In This Lifetime Tour zespół znów zaczął zarabiać astronomiczne kwoty, debiutując na liście najbogatszych gwiazd, a nawet wyprzedzając na niej Justina Biebera i Leo Messiego (jak w kwietniu podał „Billboard”, dzięki Not In This Lifetime Tour zespołowe konto Guns N’ Roses zasiliła kwota 230 mln dolarów – red.).

Przypomnijmy: trasa Not In This Lifetime Tour to pierwsze międzynarodowe tournée Gusn N’ Roses w składzie z Axlem, Slashem i Duffem McKaganem od czasu Use Your Illusion Tour (1991-1993).

Video podsumowujące drugą część europejskiej odsłony Not In This Lifetime Tour udostępniamy poniżej.

Koszulki, płyty, a także najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV