Choroba wokalisty Depeche Mode. Co z koncertem w Warszawie?

Niepokojące wieści docierają do nas z obozu Depeche Mode. Grupa odwołała poniedziałkowy koncert w Mińsku. Powód: problemy zdrowotne Dave Gahana. Wokalista na szczęście czuje się już lepiej. Koncert w Warszawie nie powinien być zagrożony.

„Z żalem ogłaszamy, że z powodu choroby członka zespołu Depeche Mode nie będzie w stanie wystąpić dziś wieczorem w Mińsk Arenie w Mińsku na Białorusi” – taką informację przekazał sztab zespołu Depeche Mode, odwołując występ, który miał odbyć się w poniedziałek.

Nieoficjalnie mówiło się, że problemy zdrowotne dopadły Dave’a Gahana, wokalistę kultowej formacji. Co dokładnie dolegało Gahanowi oraz czy choroba umożliwi mu zagranie najbliższych koncertów, w tym piątkowego w Warszawie, nie było wiadomo – aż do teraz.

„Z radością donosimy, że stan Davida się poprawił. Dziś ruszamy na Ukrainę na koncert w Kijowie, który odbędzie się jutro. Zespół nie może się doczekać ostatnich koncertów tej trasy i zobaczenia fanów w Kijowie jutro, w Warszawie w piątek i w Cluj w niedzielę” – informuje obóz Depeche Mode.

Przypominamy: koncert, który w najbliższy piątek, 21 lipca, Depeche Mode zagrają w Warszawie nie będzie jedynym, jaki grupa ma w planach dać w Polsce z materiałem ze świeżo wydanej płyty „Spirit”. W lutym 2018 r. zespół zamelduje się kolejno w Tauron Arenie w Krakowie, 9 lutego w Atlas Arenie w Łodzi oraz 11 lutego w Ergo Arenie w Trójmieście.

Sprzedaż biletów na przyszłoroczne koncerty Depeche Mode prowadzi agencja Live Nation. Wejściówki można nabyć również w salonach sieci Empik na terenie całego kraju.

Koszulki, płyty i inne produkty tematyczne związane z Depeche Mode znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Anton Corbijn/materiały prasowe

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV