Bastille w świątecznym superprzeboju Mariah Carey

Świąteczny superprzebój „All I Want for Christmas Is You”, w oryginale zaśpiewany przez Mariah Carey, doczekał się kolejnej wersji. Tym razem wzięli go na warsztat członkowie grupy Bastille podczas specjalnego występu na antenie w BBC Radio 1.

Christmas Songi mają to do siebie, że często są coverowane, ale mało który doczekał się tylu wersji, ilu doczekała się piosenka „All I Want for Christmas Is You” z 1994 r.. Zaśpiewany przez 24-letnią podówczas Mariah Carey, singiel sprzedał się na całym świecie w nakładzie ponad 14 mln egzemplarzy.

Nic więc dziwnego, że „All I Want for Christmas Is You” co roku wraca w okresie świąt. Własne wersje utworu mają na swoim koncie m.in. John Mayer, My Chemical Romance i Miley Cyrus. Teraz do tego grona dołącza grupa Bastille, która wykonała go na antenie BBC Radio 1.

Bastille postawili na medley, wplatając w oryginalną harmonię „All I Want for Christmas Is You” fragmenty „Changes” 2Paca i „I Believe I Can Fly” R. Kelly’ego. Co z tego wyszło? Zobaczcie i oceńcie sami!

Dyskografię Bastille zamyka album „Wild World” z 2016 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV