Annisokay i Molotov Jukebox na 23. Przystanku Woodstock

Kolejni artyści dołączyli do line-upu 23. Przystanku Woodstock. Na małej scenie festiwalu usłyszycie mocne brzmienia zespołu Annisokay oraz taneczne bangery grupy Molotov Jukebox. Przypominamy: w tym roku Woodstock odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia.

„Głodni sukcesu, podejmujący kreatywne ryzyko i pełni pasji muzycy na pewno poczują się na woodstockowej scenie jak w domu” – zapewniają organizatorzy Woodstocku, ogłaszając występ grupy Annisokay na małej scenie.

Annisokay to pięcioosobowy skład z Niemiec, umiejętnie łączący mocne, metalcore’owe uderzenie z nośnymi refrenami. Zespół wydał dotychczas 3 płyty. Ich ostatnie wydawnictwo to album „Devil May Care” z 2016 r.

Drugim z podanych przez organizatorów Woodstocku składem, który w tym roku zjawi się w Kostrzynie nad Odrą, jest londyński sekstet Molotov Jukebox – światowej sławy twórcy współczesnej muzyki z gatunku world music, na swoim koncie mający występy na tak prestiżowych festiwalach, jak Glastonbury, Eurosonic czy Womad.

Co ciekawe, grupa Molotov Jukebox została wyłoniona przez woodstockową ekipę na drodze Eliminacji do Przystanku Woodstock. „Po odsłuchaniu pierwszych dźwięków z płyty nadesłanej na tegoroczne Eliminacje jurorzy byli pewni, że za sprawą barwnego zespołu z Wielkiej Brytanii woodstockowe pole zamieni się w roztańczony, rozbujany i kolorowy karnawał i bez chwili wahania zaprosili ich na festiwal” – czytamy w nadesłanej informacji prasowej.

Przypominamy: w tym roku Woodstock odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Dotychczas potwierdzeni artyści, którzy wezmą udział w wydarzeniu, to m.in. Amon Amarth, The Exploited i Trivium.

Więcej na stronie festiwalu [link]

fot. materiały prasowe

Komentarze

Dodaj komentarz