Znamy pełny skład Metalmanii. Do obsady dołącza m.in. Vader

Znamy pełny line-up Metalmanii. Jak poinformowali organizatorzy, skład dużej sceny festiwalu uzupełni grupa Vader. Na tzw. drugiej scenie – oprócz już przedstawionych wykonawców – zaprezentują się m.in. In Twilight’s Embrace, Mord’A’Stigmata i Entropia. Kto jeszcze pojawi się na Metalmanii?

Powracające po 9-letniej przerwie Metalmania budzi wiele emocji. Jedni narzekają na line-up, inni zacierają ręce. Czekają wszyscy. I nie ma w tym nic dziwnego – chodzi przecież o reaktywację jednego z najważniejszych i zarazem najgłośniejszych festiwali skierowanych do miłośników ciężkich brzmień w Polsce.

Obsada zaplanowanej na 22 kwietnia 2017 r. Metalmanii jest już znana. Ogłaszając ostatnich wykonawców, organizatorzy rozwiali wszelkie niejasności.

„Skład dużej sceny uzupełni polska formacja Vader, natomiast na drugiej scenie wystąpią takie grupy, jak THAW, Infernal War, In Twilight’s Embrace, Mord’A’Stigmata, Entropia, Stillborn oraz Mentor” – informuje Metal Mind Productions.

Kto jeszcze pojawi się na Metalmanii?

Jako główne gwiazdy festiwalu anonsowane są formacje Samael oraz Sinister. W line-upie Metalmanii znajdują się ponadto takie składy, jak Moonspell, Sodom i Coroner. Spośród reprezentantów rodzimej sceny warto wymienić m.in. Obscure Sphinx i robiącą coraz większy szum Furię. Pełna rozpiska wykonawców przedstawia się następująco:

Główna Scena:
Tygers Of Pan Tang, Sinister, Impaled Nazarene, Arcturus, Furia, Vader, Entombed A.D., Sodom, Coroner, Moonspell, Samael

Druga Scena:
Mentor, Stillborn, ThermiT, Animations, In Twilight’s Embrace, Mord’A’Stigmata, Infernal War, Thaw, Obscure Sphinx, CETI, Entropia

Festiwal odbędzie się w Katowicach, czyli bez zmian, bo przypomnijmy: od 1986 do 1991 oraz od 2000 do 2008 r. Metalmania gościła właśnie w Katowicach, a dokładniej: w Spodku. Tam też festiwal odbędzie się 22 kwietnia.

Bilety na Metalmanię dostępne na www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl oraz na www.ticketportal.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV