Syn Roberta Trujillo zadebiutował w grupie Korn. Zobacz nagrania!

Syn Roberta Trujillo, członka zespołu Metallica, udanie zadebiutował w grupie Korn. 12-letni basista, który wziął zastępstwo za Reginalda „Fieldy’ego” Arvizu, etatowego basistę Korna, swój pierwszy koncert z Jonathanem Davisem & CO zaliczył w Bogocie. Do sieci trafiły już pierwsze bootlegi!

Posada basisty w zespole Korn w wieku 12 lat? Tye Trujillo, syn basisty Metalliki, szybko dostał angaż w zespole, którego chłopcy w jego wieku mogą co najwyżej podziwiać na plakatach. Złośliwi powiedzą, że załatwił mu to tata. Być może, ale jedno nie ulega wątpliwości: Tye Trujillo naprawdę potrafi grać!

Przekonali się o tym fani grupy Korn, którzy przybyli na koncert formacji w stolicy Kolumbii – bo to właśnie w Bogocie Tye Trujillo zaliczył swój pierwszy występ jako basista Korna. Jak sobie poradził, możecie zobaczyć na fanowskich videorelacjach z kolumbijskiego koncertu.

Przypomnijmy: o tym, że Tye Trujillo dołączy do Jonathana Daviesa i jego kolegów, Korn poinformował w oficjalnym oświadczeniu. 12-latek wspomoże zespół podczas niespełna dwutygodniowego tournée w Ameryce Południowej, odwiedzając z nim m.in. Brazylię, Argentynę i Chile.

Reginald „Fieldy” Arvizu, etatowy basista Korna, wróci na swoje miejsce wraz z początkiem trasy w Ameryce Północnej – czyli w maju.

Poniżej udostępniamy kilka bootlegów z koncertu Korna w Bogocie. Cóż, jeśli Tye Trujillo dalej będzie sobie tak śmiało poczynał, posada Fieldy’ego może być poważnie zagrożona…

Merch Korna dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV