Romantyzm w metalowej wersji. Nowy klip weteranów z Vincent

Swój najnowszy teledysk wysłał nam obóz weteranów polskiej sceny metalowej z formacji Vincent. Zrealizowany do utworu „Tylko twoje usta” klip promuje najnowsze wydawnictwo grupy – wydany w październiku 2016 r. album „Infinity”.

Historia zespołu Vincent sięga jeszcze lat 80. Zanim zawiesili działalność w 1994 r., byli liczącym się składem na polskim podwórku rockowo-metalowym, grając zarówno w kraju, jak i za granicą (m.in. na Ukrainie i w Rosji). Po blisko dwóch dekadach przerwy wrócili w 2013 r. Od tej pory coraz mocniej zaznaczają swoją obecność na scenie.

W październiku 2016 r. ukazał się drugi album Vincent od czasu reaktywacji. Powodów do sprawdzenia go jest co najmniej kilka. Na „Infinity” – bo taki tytuł nosi krążek – znajdziecie 10 oldschoolowych, metalowych bangerów, z których aż 9 to numery z polskim tekstem. Wszystko zmiksował i zmasterował Voytek Kochanek, ceniony producent, mający na swoim koncie współpracę m.in. z Ozzym Osbourne’m i Whitesnake.

Utwór „Tylko twoje usta”, którym podzieliła się z nami grupa Vincent, to trzeci – po utworach „Jesteś sam” i „Nocny śpiew” singiel promujący „Infinity”.

Po więcej informacji na temat zespołu odsyłamy na jego facebookowy fanpage. Traficie na niego via [link] Teledysk do utworu „Tylko twoje usta” udostępniamy poniżej.

1 komentarz do wpisu “Romantyzm w metalowej wersji. Nowy klip weteranów z Vincent”

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV