Pożegnalna trasa Deep Purple ruszyła. Polskie koncerty coraz bliżej

Weterani z Deep Purple nie schodzą z placu boju. Legendarni rockmani wyruszyli w kolejną trasę – jak sami twierdzą, najprawdopodobniej ostatnią. W ramach The Long Goodbye Tour zawitają również do Polski, by zagrać 23 maja w Łodzi i dzień później w Katowicach.

Wprawdzie nie zaprzeczają, że chętnie weszliby jeszcze do studia nagrać coś nowego, ale na kolejne tournée w ich wykonaniu raczej nie ma co liczyć. Czas dopadł nawet grupę Deep Purple, która aktualnie żegna się ze sceną trasą The Long Goodbye Tour.

W ramach The Long Goodbye Tour Purple, którzy dopiero co wydali album „inFinite”, pojawią się również w Polsce. Do ich koncertów pozostało coraz mniej czasu.

Przypomnijmy: polskie koncerty Deep Purple odbędą się 23 maja w łódzkiej Atlas Arenie i 24 maja w katowickim Spodku. Bilety na oba koncerty dostępne są na stronach: www.shop.metalmind.com.pl, www.biletin.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz www.ticketpro.pl.

Formacja Deep Purple po raz ostatni wystąpiła w Polsce 26 lipca 2016 r. podczas X edycji Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Również w 2016 r. zespół został wprowadzony do Rock & Roll Hall of Fame. Jej ostatni album, nie licząc świeżo wydanego „InFinite”, to „Now What?!” z kwietnia 2013 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV