Nowy utwór Blink 182. W drodze „California” w wersji deluxe

Punkrockowcy z Blink 182 postanowili rozpieścić fanów, udostępniając niepublikowany dotąd utwór z wersji deluxe płyty „California”. Pełnoprawna reedycja wydanego w czerwcu 2016 r. krążka ma ukazać się w maju.

12 nowych utworów, zarejestrowanych na przestrzeni ostatnich miesięcy – oto czego mogą spodziewać się fani formacji Blink 182. Nie, nie na nowej płycie. Na reedycji zeszłorocznego albumu „California”.

Materiału starczyłoby wprawdzie na zapełnienie nowego krążka, ale Blink 182 ma inne plany. W maju do sprzedaży trafi wersja deluxe płyty „California”, a na niej m.in. wydany na japońskiej wersji albumu „Hey I’m Sorry” oraz singiel „Bored To Death” w wersji akustycznej. Będą też zupełnie nowe piosenki. Jedną z nich jest „Misery”, utwór, którym Blink 182 już teraz dzieli się z fanami. Tekstowe video do utworu „Misery” udostępniamy poniżej.

Dokładną datę premiery reedycji płyty „California” wyznaczono na 19 maja. Przypomnijmy: oryginalnie album został wydany 1 lipca 2016 r. Jest to ostatnie jak dotąd wydawnictwo zespołu.

Merch Blink 182 znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV