Nex i Fetor ruszają w minitrasę. 4 miasta w 4 dni

Coś dla fanów mocnych brzmień. O minitrasie z zespołem Fetor informuje nas grupa Nex. W dniach 1-4 czerwca obie ekipy zagrają kolejno w Poznaniu, Łodzi, Bydgoszczy i Warszawie. Jeśli lubicie niebanalną, metalową ekstremę, powinniście odhaczyć przynajmniej jedną datę!

„1 czerwca 2017 r. szczeciński modern death metalowy Nex oraz mysłowicka slamowa ekipa Fetor wyruszają we wspólny, 4-dniowy minitour. Zespoły odwiedzą cztery polskie miasta, zabierając was w podróż po najróżniejszych odłamach muzyki ekstremalnej” – daje nam znać formacja Nex.

Nex to death metalowy zespół ze Szczecina, działający na scenie od maja 2014 r. Kierunek, w jakim podąża, to niczym nieograniczony, deathmetalowy łomot, w którym słuchacze odnajdą również elementy black metalu, djentu i ambientowej wyobraźni. W swoją pierwszą trasę Nex wyruszył w czerwcu 2016 r., pojawiając się w 11 miastach Rosji i pokonując 15 tys. km (sic!).

Fetor również powstał w 2014 r. Zespół z dumą podkreśla, że należy do nielicznych polskich ekip wykonujących brutal slam death metal w klimacie m.in. Devourment, Pathology i Abominable Putridity. Swoją działalność grupa rozpoczęła od wydawnictwa „Human Abattoir” wydanego za sprawą londyńskiej wytwórni Rotten Music, specjalizującej się w brutal
slam death metalu („Human Abattoir” to split 5 zespołów, wydany na
kompaktowej płycie cd; oprócz zespołu Fetor na krążku znajduje się jeszcze polski zespół Feto In Fetus oraz 3 zagraniczne formacje: Splattered Genocide, Goremitory i Cranial Blowout).

Szczegóły minitrasy Fetor i Nex przedstawiają się następująco:

1 czerwca – U Bazyla (Poznań)
start: 18.00
wjazd: 15 zł
supporty: Diphtheria, Final Six
link do eventu

2 czerwca – Krańcoofka (Łódź)
start 19:00
wjazd 15 zł
supporty: Unborn Suffer, The Rising Storm
link do eventu

3 czerwca – Piwnica Music &Beer (Bydgoszcz)
start 19:00
wjazd 15 zł
supporty: Overstep
link do eventu

4 czerwca – Beerokracja (Warszawa)
start 19:00
wjazd 15 zł
link do eventu

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV