Mastodon wpadł do Nergala obciąć włosy. „Specjalny gość”

Dobry look na scenie to połowa sukcesu. Wiedzą o tym członkowie formacji Mastodon, którzy przed koncertem w gdańskim klubie B90 postanowili wpaść do należącego do Nergala salonu Barberian Academy & Barber Shop na małe strzyżenie. Bądźcie pewni – Brent Hinds & Co. będą dziś wyglądać piekielnie dobrze!

Jeśli nie wszystko łączy wam się w jedną całość, wyjaśniamy: Nergal to nie tylko głos formacji Behemoth, ale też właściciel dwóch prężnie działających barber shopów. Jego Barberian Academy & Barber Shop ma dwa oddziały – w Warszawie i Gdańsku. W obu można przyciąć włosy, brodę i napić się whiskey, słowem: zadbać o nienaganny wygląd i jeszcze lepszy nastrój.

Walory barber shopu Nergala docenili członkowie grupy Mastodon, która dziś, 4 lipca, zagra w Gdańsku w klubie B90. Muzycy postanowili odwiedzić frontmana Behemotha, a Brent Hinds, gitarzysta i wokal Mastodon, zdecydował się u niego obciąć. Nergal wszystko sfilmował i wrzucił do sieci.

Video udostępniamy poniżej.

Jedno jest pewne – Mastodon będzie dziś wyglądał diabelnie stylowo.

Przypominamy: grupa przyjeżdża do Polski z materiałem z wydanej w marcu płyty „Emperor of Sand”. Koncert rozpocznie się o godz. 21.30. W roli supportu wystąpią Proghma C i Wolves Like Us.

Merch Mastodon dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV