Letnia inwazja Bantha Riderów – kaseta i seria koncertów

Bantha Rider tego lata opuści planetę Tatooine i wyruszy na koncerty. Zespół, który niedawno zainteresował nas swoim debiutem, planuje odwiedzić Warszawę, Wrocław i kilka innych polskich miast. Lubicie „Gwiezdne Wojny” i ciężkie granie? To coś dla was!

Ci, którzy orientują się w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”, wiedzą, kim są Bantha Riderzy – tajemniczy, zamaskowani wojownicy dosiadający ogromne kosmiczne kreatury zamieszkujące planetę Tatooine. Ale Bantha Rider to również nazwa składu, który coraz śmielej poczyna sobie na stonermetalowej scenie.

Ciężkie, powolne riffy i sekcja serwująca słuchaczowi więcej efektów specjalnych niż wszystkie części sagi George’a Lucasa razem wzięte – Bantha Rider to ekipa, którą warto mieć na oku. Jak trio brzmi w wersji live, wkrótce będzie można przekonać się na koncertach. Warszawscy Bantha Riderzy planują odwiedzić klika okolicznych planet.

– W najbliższym czasie gramy parę koncertów w kraju – daje nam znać Art, perkusista zespołu. Szczegóły znajdziecie na facebookowej stronie www.facebook.com/BanthariderWarsaw

Korzystając z okazji, przypominamy: w maju załoga Bantha Rider wydała swoją debiutancką epkę w formie fizycznej, a dokładniej: na kasecie. My to szanujemy.

Więcej o „Bantha Rider EP” pisaliśmy w ramach cyklu „CIĘŻKI TYDZIEŃ”. Materiał znajdziecie via [link]

Samą epkę udostępniamy poniżej. Niech moc będzie z wami!

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV