Kolejny koncert Scorpions w Polsce – jescze w tym roku!

Po udanym show na Life Oświęcim Festival legendarni rockmani ze Scorpions powrócą do Polski – i to jeszcze w tym roku! Grupa odwiedzi nas 1 grudnia, przyjeżdżając na koncert do Ergo Areny na pograniczu Gdańska i Sopotu.

Kurz po występie Scorpionsów na Life Oświęcim Festival jeszcze dobrze nie opadł, a oni już podają szczegóły kolejnego koncertu w Polsce, który odbędzie się jeszcze w tym roku!

Formacja Scorpions 1 grudnia zagra w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot) w ramach trasy Crazy World Tour, w sumie mającej objąć kilkanaście krajów świata. Wcześniej Scorpionsi zagrali inną trasę – okolicznościową, podsumowującą 50-lecie działalności zespołu.

Znani na całym świecie, szalenie popularni w Polsce – Scorpionsi mają na swoim koncie rekord frekwencji na polskim koncercie. Grając w 2000 r. w podkrakowskim Pobiedniku na Inwazji Mocy, przyciągnęli pod scenę blisko 800 tys. fanów. Ilu miłośników oldschoolowego rocka przyciągną do Trójmiasta? To okaże się 8 grudnia. Sprzedaż biletów wystartuje w piątek, 30 czerwca, o godz. 10.00 na stronach bilety.imprezyprestige.com i eBilet oraz w salonach sieci Empik na terenie całego kraju.

Koszulki Scorpions, w tym kilka nowych wzorów, płyty i inne produkty związane z zespołem znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV