Jankiel odchodzi z Acid Drinkers. Będzie nowy gitarzysta

Roszada na stanowisku gitarzysty w Acid Drinkers. Po 7 latach wspólnego grania z zespołem żegna się Wojciech „Jankiel” Moryto. Kto go zastąpi, jak na razie nie wiadomo. Oficjalny komunikat grupa opublikowała na Facebooku.

Przez Acid Drinkers przewinęła się cała plejada gitarzystów, ale jeśli sądzicie, że obecny skład „Kwasożłopów” jest składem ostatecznym, jesteście w błędzie. Zespół poinformował właśnie, że jego skład opuszcza Wojciech „Jankiel” Moryto.

„Nie jest to dla nas łatwa chwila. Po 7 latach wspólnego grania musimy na jakiś czas rozstać się z Jankielem. Nie chcemy w tym momencie mówić o przyczynach rozstania. Prosimy was bardzo o uszanowanie tej decyzji i prywatności Jankiela – czytamy w oświadczeniu opublikowanym na facebookowym fanpege’u Acid Drinkers.

Grupa poinformowała również, że od stycznia na drugiej gitarze wesprze ją przyjaciel zespołu, póki co nie wiadomo jednak, o kogo chodzi. Muzycy Acid Drinkers zapewniają, że bynajmniej nie zamierzają zwalniać tempa. Ale to chyba nikogo nie dziwi…

Dyskografię Acid Drinkers zamyka wydany we wrześniu 2016 r. album „Peep Show”.

fot. Bartek Klimek/Pixphoto

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV