Hunter w schronisku. Grupa odwiedziła bezdomniaki z Żyrardowa

Wrażliwością na problemy bezdomnych czworonogów wykazali się członkowie grupy Hunter, którzy przy okazji niedawnego koncertu w Żyrardowie odwiedzili bezdomniaki z miejscowego schroniska. „Trzeba pomagać zwierzakom, ponieważ one same o siebie nie zadbają” – podkreśla Paweł „Drak” Grzegorczyk, lider Huntera.

Nie pozostają obojętni w swoich tekstach, tacy sami okazują się poza nimi – członkowie formacji Hunter sprawili nie lada niespodziankę podopiecznym Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Żyrardowie.

Zespół odwiedził żyrardowskie bezdomniaki, bynajmniej nie przychodząc z pustymi rękami. Dwie taczki karmy, a przede wszystkim zainteresowanie ich losem – oto z czym Hunter wybrał się do miejsca, gdzie na nowy dom czeka kilkadziesiąt bezdomnych czworonogów.

„Byliśmy pod wielkim wrażeniem troski, z jaką traktują swoje zwierzaki – chwali opiekunów schroniska Hunter, komentując wizytę na swoim facebookowym fanpege’u. „Okazało się bowiem, że spośród ok. 300 przyjętych w minionym roku zwierząt nowy dom znaleziono dla 270. W efekcie zastaliśmy ok. 30 psiaków i kilka kociąt”.

Wizytę, jaką Hunter złożył podopiecznym mieszczącego się w Żyrardowie schroniska, sfilmowała Telewizja Żyrardowska. Jej materiał udostępniamy poniżej.

Korzystając z okazji przypominamy o nadchodzących koncertach grupy. Najbliższe Hunter zagra w Białymstoku, Gomunicach i Bielsko-Białej. Kolejne daty znajdziecie w rozpisce poniżej.

Merch Huntera dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

17 lutego, Sopot (Scena) + SIQ
18 lutego, Szczecin (Dom Kultury Słowianin) + SIQ
19 lutego, Zielona Góra (Kawon) + SIQ
3 marca, Żyrardów (Centrum Kultury w Żyrardowie)
4 marca, Gostyń (GOK Hutnik)
5 marca, Poznań (Blue Note)
10 marca, Białystok (Zmiana Klimatu)
11 marca, Gomunice (Bogart)
12 marca, Bielsko-Biała (Rudeboy Club)
17 marca, Zabrze (Wiatrak)
18 marca, Kraków (Kwadrat)
19 marca, Wrocław (Stary Klasztor)
24 marca, Łódź (Łódzki Dom Kultury)
25 marca, Opole (Narodowe Centrum Polskiej Piosenki)
26 marca, Łomża (MDK)
31 marca, Rzeszów (Pod Palmą)
2 kwietnia, Lublin (Graffiti)
7 kwietnia, Bydgoszcz (Estrada)
8 kwietnia, Malbork ([email protected])
9 kwietnia, Olsztyn (Andergrant)
21 kwietnia, Radom (Strefa G2)
22 kwietnia, Warszawa (Palladium)

HUNTER w żyrardowskim schronisku

Członkowie zespołu HUNTER odwiedzili Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żyrardowie im. psa Kazana! Podopieczni schroniska byli bardzo zadowoleni z wizyty no i… z otrzymanych przysmaków 😉 Obejrzyjcie relację!

Opublikowany przez TVŻ-Telewizja Żyrardowska Poniedziałek, 6 marca 2017

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV