Hope zapowiada nowy klip. „Będzie to nasz najlepszy teledysk”

Nowym klipem przypomni o sobie zespół Hope, rapcore’owa petarda z Poznania, która niedawno świętowała 10-lecie. To właśnie tam, podczas urodzinowego gigu zespołu, nakręcono ujęcia do „Kut Da Bullshit” – ostatniego singla z płyty „Da Best Of”. Premiera teledysku 27 maja.

Wprawdzie album „Da Best Of”, z którego pochodzi „Kut Da Bullshit”, został wydany w 2014 r., ale nie dajcie się zwieść. Jak tłumaczy załoga Hope, klip do kawałka ma przygotować fanów na nadejście nowego materiału – a ten już niebawem.

– Materiał jest już w zasadzie gotowy – opowiada nam Gnievo, perkusista Hope. – Lada moment będziemy wchodzić do studia. O mały włos weszlibyśmy już w ten weekend, ale niestety, trochę się wszystko pokomplikowało.

O nowym materiale Gnievo mówi krótko: – Będzie inny niż „Da Best Of”.

Rozdział swojej historii związany z „Da Best Of” zespół zakończy 27 maja klipem do „Kut Da Bullshit”.

– Wydaje mi się, że będzie to nasz najlepszy teledysk – mówi Gnievo. – To w dużej części teledysk live. Jest też trochę zajawek, które pokazują, jak widzimy świat. Są one trochę brutalne, ale taki jest też tekst.

Za produkcję klipu odpowiada młody reżyser Mariusz Dąbrowski.

Przypomnijmy: formacja Hope na polskiej scenie jest obecna od ponad dekady. Szeroka publiczność może kojarzyć ją z udziału w X edycji programu Must Be The Music, gdzie zajęła 2. miejsce w ścisłym finale. Zespół ma na koncie występy u boku m.in. Limp Bizkit, Body Count i Suicidal tendencies, wielokrotnie był również obecny na scenach Przystanku Woodstock oraz mniejszych festiwali.

Hope możecie śledzić na Facebooku via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV