Guns N’ Roses podsumowują pierwszą część europejskiej trasy

Guns N’ Roses podsumowują pierwszą odsłonę europejskiej części trasy Not In This Lifetime Tour. Bogatsi o kilkadziesiąt milionów Gunsi opublikowali na swoim oficjalnym kanale klip podsumowujący ostatnie koncerty zagrane w ramach tournée. Niestety, Gdańsk póki co się nie załapał.

Dublin, Bilbao, Lisbona, Madryt, Zurych, Imola i Monachium – to pierwsze miasta, które Guns N’ Roses odwiedzili, goszcząc w Europie – i póki co tylko one załapały się do video podsumowującego pierwszą odsłonę europejskiej części trasy Not In This Lifetime Tour.

„To be continued” – głosi napis pojawiający się na końcu klipu. Oznacza to, że w następnym takim podsumowaniu powinny znaleźć się również kadry z gdańskiego występu grupy. Bo Gunsi ani na moment nie zwalniają. Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Finlandia, Czechy, Francja, Austria i Holandia – ich koncertowe plany na najbliższe dni przedstawiają się imponująco i na pewno będzie co podsumowywać!

Klip, który pojawił się na kanale Guns N’ Roses, udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: trasa Not In This Lifetime Tour to pierwsze międzynarodowe tournée Gusn N’ Roses w składzie z Axlem, Slashem i Duffem McKaganem od czasu Use Your Illusion Tour (1991-1993).

Do tej pory dzięki Not In This Lifetime Tour zespół zarobił astronomiczną kwotę przeszło 230 mln dolarów (dane z kwietnia). Szczegółowo o zarobkach Gunsów, a także ich debiucie na liście „Forbesa” pisaliśmy w artykule „Guns N’ Roses na liście „Forbesa”. Bogatsi niż Justin Bieber i Lionel Messi”.

Merch Guns N’ Roses dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV