Evanescence zagra koncert w Polsce – pierwszy w karierze!

Pod względem koncertowym rok 2017 nabiera rumieńców. Do grona artystów, którzy w ciągu najbliższych 12 miesięcy odwiedzą Polskę, dołącza grupa Evanescence. Jej koncert odbędzie się 20 czerwca w Warszawie. Dla formacji z charyzmatyczną Amy Lee na wokalu będzie to pierwszy występ przed polską publicznością.

Bilety na pierwszy polski koncert Evanescence trafią do sprzedaży jeszcze w tym tygodniu. Będzie je można zamawiać od piątku, 13 stycznia.

Organizator wydarzenia, agencja Prestige MJM, nie kryje ekscytacji z powodu ogłoszenia koncertu grupy.

– To będzie niezwykłe święto muzyki rockowej i gotyckiego brzmienia – komentuje Marek Kurzawa z Prestige MJM. – Nieprzeciętny głos Amy Lee zdecydowanie przeniesie Torwar w inny wymiar. Formacja Evanescence przyjęła nasze zaproszenie na pierwszy w Polsce koncert, na który od lat z niecierpliwością czeka polska publiczność. Jesteśmy dumni, że możemy być organizatorami tego wydarzenia.

Wejściówki na warszawski koncert Evenescence będzie można nabyć na stronie prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Jeżeli się wybieracie, warto pomyśleć o merchu Evanescence. Znajdziecie go na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Justin Higuchi (CC BY-SA 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV