Depeche Mode proszą fanów, by poprowadzili ich fanpage – przez rok

To coś dla fanów Depeche Mode, którzy dobrze czują się w facebokowej rzeczywistości – i lubią marketing. Grupa planuje oddać w ręce fanów swój fanpage. To nie żart. Jak tłumaczy Dave Gahan wszystko dlatego, że on i jego koledzy z zespołu będą teraz mocno zajęci.

Nowy album, przygotowania do trasy – Depeche Mode nie mogą narzekać na nudę. Ale na nudę nie mogą narzekać również fani legendarnego zespołu. Dave Gahan & Co. na dobre rozpoczęli bowiem promocje nowej płyty. I już zdążyli pokazać, że wiedzą, jak skutecznie zachęcić fanów do działania.

Grupa prosi fanów, by poprowadzili jej fanpage, obserwowany przez ponad 7 mln osób. Skąd takie posunięcie?

– Jesteśmy teraz z chłopakami zajęci. Przygotowujemy się na trasę Spirit Tour i do wydania albumu „Spirit” – nie owija w bawełnę Dave Gahan, frontman Depeche Mode, w filmie opublikowanym na Facebooku. I zwraca się do fanów: – Zamierzamy poprosić was, fanów, żebyście zajęli się naszym Facebookiem. Codziennie przez rok wy, fani, będziecie publikować swoje historie, zdjęcia, cokolwiek chcecie. Każdego dnia ktoś inny będzie to robił.

Jak podkreśla grupa, nie ma znaczenia, czy ktoś jest młodym depeszowcem, czy weteranem – każdy ma szansę poprowadzić fanpage Depeche Mode. Zgłaszać się można pod adresem: takeover.depechemode.com. Cóż, trzeba przyznać, że Depeche Mode darzą swoich fanów dużym zaufaniem…

My tymczasem przypominamy: premiera nowej płyty Depeche Mode 17 marca. O krążku więcej pisaliśmy w artykule „Pierwszy singiel z nowej płyty Depeche Mode już jest!”. Tam możecie sprawdzić również utwór zapowiadający krążek.

Merch Depeche Mode znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Anton Corbijn/materiały prasowe

Depeche Mode – Facebook Takeover

Depeche Mode wants you to run their Facebook page while they’re busy with their new album and tour. Beginning February 24th, a different fan will be in charge every day for a year, sharing their own Depeche Mode stories, photos and more. Fans new and old, apply now at takeover.depechemode.com

Opublikowany przez Depeche Mode Środa, 8 lutego 2017

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV