Dave Mustaine zaprosił fanów na działkę. Zobacz film z imprezy

Fani Megadeth długo nie zapomną tego weekendu, bo i nie codziennie mają szansę poimprezować na działce u Dave’a Mustaine’a. Magedeth Boot Camp to już historia, ale utrwalona na filmach. Oto jak fani Megadeth bawili się na działce swojego rudowłosego idola!

Pod koniec 2016 r. Dave Mustaine ogłosił, że w marcu zorganizuje imprezę. U siebie. Na działce.

Każdy, kto miał w kieszeni co najmniej 2 tys. dolarów, mógł czuć się zaproszony – tyle bowiem kosztował wstęp. W cenie były najróżniejsze atrakcje: warsztaty muzyczne prowadzone przez członków Megadeth, ognisko, a nawet wspólna degustacja win z gospodarzem.

Jak się okazało, chętnych na trip do paszczy lwa nie zabrakło. Na włościach Dave’a Mustaine’a zameldowało się bowiem mnóstwo fanów, którzy skusili się na opcję bliższego kontaktu z członkami Megadeth. Jak wielu pojawiło się ich na terenie posiadłości Mustaine’a w kalifornijskim Fallbork, można zobaczyć na zdjęciach udostępnionych przez zespół. Są też filmy, w tym jeden ukazujący obozową wersję „Symphony Of Destruction”. Video zamieszczamy poniżej. Więcej materiałów znajdziecie na facebookowym fanpage’u Megadeth.

Megadeth odbywał się w dniach 10-13 marca 2017 r.

Warto przypomnieć, że w przypadku Megadeth nie była to pierwsza taka akcja. Na początku 2015 r. zespół zaprosił do studia angielskiego prawnika, który z bliska przyglądał się pracom nad płytą „Dystopia”, co kosztowało go 5,5 tys. dolarów. Dużo? Cóż, czego się nie robi dla ukochanego zespołu…

Merch Megadeth dostępny na RockMetalNews.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz