Clutch na koncercie w Polsce. Gdzie pojawi się grupa?

Amerykańska grupa Clutch odwiedzi Polskę w ramach trasy promującej jej ostatni album. Rockmani z Maryland 7 czerwca zameldują się w katowickim Mega Clubie, by tam zagrać jedyny koncert przed polską publicznością. Bliety są już sprzedaży.

Brzmienie, na które składa się to, co w rocku najlepsze, przebojowość, zadziorność i moc – to właśnie brzmienie Clutch. O tym, jak prezentuje się ono na żywo po premierze ostatniej płyty, polska publiczność będzie mogła przekonać się 7 czerwca. Tego dnia zespół pojawi się w katowickim Mega Clubie z materiałem z „Psychic Warfare”.

„Psychic Warfare” to ścieżka dźwiękowa do wyobraźni Neila Fallona, wokalisty zespołu, a także autora tekstów.

– Spędziłem nad tymi tekstami dużo czasu – przyznaje frontman Clutch. – To była wielka frajda, ponieważ mam luksus bycia profesjonalnym kłamcą, a przecież na tym to polega, czyż nie? To jedyny społecznie akceptowany sposób na oszukiwanie ludzi. Jeśli śpiewasz przekonująco, to ludzie nie będą kwestionowali twoich historii. Kocham ten eskapizm i fantazję, bo fantazja to nie tylko smoki i czarnoksiężnicy, ale też obskurne pokoje i przypadkowi autostopowicze.

A zatem – gotowi na historie o obskurnych pokojach i przypadkowych autostopowiczach wykrzyczanych i zagranych na rockową nutę? Bilety na koncert Clutch w sprzedaży na www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketportal.pl oraz w kasie klubu.

fot. Achim Raschka (CC-BY-SA-3.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV