Brent Hinds z formacji Mastodon w nowym sezonie „Gry o tron”

Zima powoli odpuszcza, ale w serialowym uniwersum „Gry o tron” – dopiero nadejdzie. Wraz z nią bohaterów kultowej produkcji HBO spotkają nie lada problemy. Jak się okazuje, stawi im czoła m.in. Brent Hinds z formacji Mastodon. Muzyk dostał angaż w kolejnym sezonie serialu!

Uważni fani „Gry o tron”, którzy kojarzą członków formacji Mastodon, trzech z nich wśród serialowych bohaterów mogli rozpoznać już wcześniej. Brent Hinds, Brann Dailor i Bill Kelliher wystąpili bowiem w 5. sezonie serialu. Na tym jednak nie koniec przygody Mastodona z popularnym serialem.

Brent Hinds, gitarzysta zespołu, wyznał w wywiadzie przeprowadzonym przez Jamey’a Jastę, że znów trafił na plan „Gry o tron”, co oznacza, że znów zobaczymy go w serialu. Zdjęcia do odcinków, w których pojawi się Hinds, zostały nakręcone w Belfaście. Premierę nowego sezonu „Gry” zaplanowano na lipiec.

Przypomnijmy: związki grupy Mastodon z „Grą o tron” nie ograniczają się wyłącznie do pojawiania się na ekranie członków formacji. Zespół ma swoim koncie również utwór „White Walker” nagrany specjalnie na potrzeby mixtape’a „Cath The Throne”.

Ale to już przeszłość. Teraz Mastodon pręży muskuły przed premierą kolejnego albumu. Ten trafi do sprzedaży 31 marca. O najnowszym singlu promującym krążek (oraz lipcowym koncercie zespołu w Polsce) pisaliśmy w artykule: „Mastodon wystąpi w Polsce! Jest nowy singiel Amerykanów”. Merch Mastodon dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV