Bantha Rider wydaje się na CD – i startuje z letnią trasą!

Najpierw wydali się na kasecie (co oczywiście szanujemy), teraz na srebrnym krążku – Bantha Rider atakuje kolejny nośnik, by w weekend otworzyć nowy front: koncertowy. Podpowiadamy, gdzie możecie zobaczyć najciężej brzmiących Weedian w galaktyce!

Z nową bronią w rękach, świeżo wydanym na CD debiutem, warszawscy Bantha Riderzy ruszają na koncerty. Na planetę Tatooine wprawdzie nie zawitają, ale będziecie mogli ich poznać w Warszawie, Wrocławiu (tam już w najbliższy weekend – w niedzielę, 25 czerwca) i kilku innych polskich miastach. Lubicie „Gwiezdne Wojny” i ciężkie granie? Powinniście się zainteresować!

Ci, którzy orientują się w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”, wiedzą, kim są Bantha Riderzy – tajemniczy, zamaskowani wojownicy dosiadający ogromne kosmiczne kreatury zamieszkujące planetę Tatooine. Ale Bantha Rider to również nazwa składu, który coraz śmielej poczyna sobie na stonermetalowej scenie. Ciężkie, powolne riffy i sekcja serwująca słuchaczowi więcej efektów specjalnych niż wszystkie części sagi George’a Lucasa razem wzięte – warto mieć ich na oku.

Więcej o „Bantha Rider EP”, debiutanckim materiale Bantha Riderów, pisaliśmy w ramach cyklu „CIĘŻKI TYDZIEŃ”. Materiał znajdziecie via [link] Samą epkę udostępniamy poniżej. Niech moc będzie z wami!

Po szczegóły związane z nadchodzącymi koncertami Bantha Rider odsyłamy na fanpage formacji. Traficie na niego via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV