Acid Drinkers z nowym gitarzystą w videorealcji KręciołaTV!

Acid Drinkers mają za sobą pierwsze koncerty z nowym gitarzystą. Jednym z nich był występ w ramach 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zaprezentował się na nim Robert „Bobby” Zembrzycki, nowy człowiek w szeregach „Kwasożłopów”? Zobaczcie sami – oto videorelacja z koncertu Acids przygotowana przez KręciołaTV!

„Od stycznia w Acid Drinkers na drugiej gitarze wspierać nas będzie przyjaciel zespołu, którego przedstawimy wam wkrótce” – poinformowali niedawno Acids w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku. Niedługo później na ich fanpage’u pojawiła się informacja, że dołączy do nich Robert „Bobby” Zembrzycki.

Chrzest bojowy Bobby ma już za sobą. Jednym z pierwszych poligonów, na których musiał sobie dać radę, był 25. Finał WOŚP. Przypomnijmy: Acids grali z orkiestrą Jurka Owsiaka pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, wykonując m.in. „Hit The Road Jack”, nieśmiertelny banger z repertuaru Raya Charlesa. Wszystko zostało skrzętnie sfilmowane przez ekipę KręciołaTV!

Jeżeli chcecie zobaczyć, jak Acids brzmią z nowym „wiosłowym” na pokładzie, sprawdźcie materiał poniżej. My tymczasem przypominamy: merch Acid Drinkers znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Więcej o Bobbym, nowym gitarzyście formacji, pisaliśmy w artykule: „Acid Drinkers zaprezentowali nowego gitarzystę”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV