230 mln $, a to dopiero początek – tak zarabiają Guns N’ Roses

Axl, Slash i reszta Guns N’ Roses mają powody do zadowolenia. Dochody z trasy Not In This Lifetime Tour już teraz przekraczają astronomiczną sumę 230 mln dolarów. Ale to dopiero początek. W maju Gunsi przylecą z koncertami do Europy. W Polsce pojawią się 20 czerwca.

To było do przewidzenia. Powrót Guns N’ Roses z Axlem, Slashem i Duffem McKaganem w składzie od lat wydawał się najbardziej kasowym come backiem, jaki można było zrobić. Najnowsze liczby zdają się to potwierdzać. Jak podaje serwis Billboard.biz, już teraz na trasie Not In This Lifetime Tour zespół zarobił niebagatelną kwotę 230 mln dolarów.

Przypomnijmy: ostatnie pieniądze Gunsi zarobili w Australii i Nowej Zelandii, skąd jak podaje Billboard.biz przywieźli blisko 40 mln dolarów. To jednak nie koniec zbierania żniw przez Guns N’ Roses.

27 maja koncertem w Dublinie grupa rozpocznie europejską część trasy Not In This Lifetime Tour. Następnie odwiedzi m.in. Hiszpanię, Niemcy i Wielką Brytanię, by 20 czerwca zameldować się w Polsce – na Stadionie Energa Gdańsk. W lipcu z kolei przeniesie się do USA, gdzie będzie koncertować aż do początku września. Oznacza to, że dla Gunsów kurek z pieniędzmi jeszcze się nie zakręcił. Kwota 230 mln dolarów wkrótce może więc zostać mocno wywindowana…

Trasa „Not In This Lifetime Tour” w sumie obejmie przeszło 50 koncertów. To pierwsze międzynarodowe tournée Guns N’ Roses od czasu Use Your Illusion Tour (1991-1993).

Sprzedaż biletów na polski koncert Gunsów prowadzi agencja Live Nation.

Merch Guns N’ Roses dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV