100 koncertów w 100 dni. Szalony plan Over The Under

100 koncertów w 100 dni chce zagrać bydgoska ekipa Over The Under. Muzycznie poruszająca się w klimatach southern metalu formacja przekonuje, że to możliwe. „26 dat jest już zabookowanych – mówi nam jej lider, Karol Korniluk. I dodaje: „Idziemy na całość, rzucamy robotę i n**********y. Rock’n’roll!”.

Jeśli przecieracie oczy ze zdumienia, zapewniamy: ekipa Over The Under nie żartuje. Plan zagrania 100 koncertów w 100 dni traktuje jak najbardziej poważnie – i co więcej, już zabrała się za jego realizację. W kalendarzu Over The Under pojawiają się coraz to nowe daty, a ich lista z dnia na dzień się wydłuża. Bo w tym szaleństwie jest metoda, o czym grupa opowiedziała nam w wywiadzie, który lada dzień opublikujemy na naszych łamach.

– Zagranie 100 koncertów w 100 dni to gruby projekt – przyznaje Karol Korniluk z Over The Under. – Będzie w niego zaangażowanych ok. 100 kapel. Mamy zamiar grać z innymi zespołami. Mam nadzieję, że wszystko się uda i nie tylko my na tym skorzystamy, ale też sporo fajnych kapel, które marnują się w Polsce, bo albo nikt o nich nie wie, albo grają z mała częstotliwością. Chcemy dać im szansę uczestniczenia w czymś większym niż granie raz kiedyś, tak żeby sama idea 100 koncertów w 100 dni promowała nowe talenty.

Gdy pytamy chłopaków z Over The Under, jak to sobie wyobrażają, odpowiadają: – Idziemy na całość, rzucamy robotę i n**********y. Rock’n’roll!

– 26 dat jest już zabookowanych – zapewnia nas zespół, który bynajmniej nie próżnuje. W tym roku załoga Over The Under zaliczyła już przesżło 20 gigów, a to dopiero początek – na facebookowym fanpage’u formacji możecie znaleźć kilkanaście nadchodzących. To się nazywa tempo!

Grupa Over The Under powstała na przełomie 2012 i 2013 r. Jej skład tworzą Karol Korniluk, Mateusz Wiśniewski i Krystian Borowski. Na koncie Over The Under znajduje się jeden album, wydana wraz z początkiem 2016 r. płyta „Over The Under”.

Over The Under znajdziece na Facebooku via [link]

fot. P. Garbowski

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV