Zaręczyny na spotkaniu ze Stone Sour. Corey Taylor zaskoczony

Oświadczyć się, klękając obok ulubionego zespołu? Pewnie nie każdy zdecydowałby się na taki krok, ale fani Stone Sour najwyraźniej są gotowi na wszystko. Film, który pojawił się na instagramowym profilu grupy, utwierdzi was w tym przekonaniu.

Spotkania „meet and greet” przed koncertem to popularna forma bezpośredniego kontaktu z fanami, z której regularnie korzysta wiele rockmanów. I choć najczęściej takie spotkania opierają się na pytaniach do zespołu, podpisywaniu płyt i robieniu sobie zdjęć z artystami, na „meet and greet” od czasu do czasu zdarza się coś bardziej oryginalnego.

Przekonali się o tym Corey Taylor i jego koledzy ze Stone Sour, którzy na swoim „meet and gree” w Massachusetts stali się świadkami zaręczyn. Kto był bardziej zaskoczony – świeżo upieczona narzeczona, czy członkowie Stone Sour – nie mamy zamiaru oceniać. Sami możecie to zrobić. Corey Taylor & Co. wrzucili film z zaręczyn na swój profil na Instagramie. Video udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: Stone Sour promują jeszcze gorący album „Hydrograd”, grając w USA u boku Korna, by następnie wyruszyć w samodzielną trasę. Póki co grupa nie ma w planach koncertu w Polsce.

Koszulki Stone Sour oraz biografię Coreya Taylora, lidera zespołu (oraz lidera formacji Slipknot), znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Yesterday’s Meet and Greet was pretty cool. See you tonight Massachusetts! #stonesour #hydrograd

Post udostępniony przez Stone Sour (@stonesour)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV